Jest wiele powodów utraty włosów:

  • androgenetyczne wypadanie włosów
  • wrodzone łysienie miejscowe
  • bliznowe łysienie
  • wypadanie włosów po radioterapii

Ponieważ do dziś nie wynaleziono skutecznego lekarstwa przeciw wypadaniu włosów uwarunkowanych androgenetycznie od
10-ciu lat zajmujemy się niechirurgiczną metodą uzupełniania włosów.
Metoda którą rozpowszechniamy znana jest w Stanach Zjednoczonych i Europie od ponad 20 lat i jest ciągle udoskonalana. Naszym użytkownikom zapewniamy dyskrecje, anonimowość, dlatego konsultacje oraz montaż włosów przeprowadzane są wyłącznie w pomieszczeniach do tego wydzielonych.


Konsultacje są bezpłatne. Podczas nich klient zapoznaje się z rodzajami naszych systemów, ich sposobem montażu oraz pielęgnacją. Nabiera przekonania że nasze włosy nie mają nic wspólnego z tzw. "tupetami". Uprzedzenia do tupetów nie są rzadkością. Najczęściej służy się opinią, że można je rozpoznać na pierwszy rzut oka. Ta opinia dotyczy tylko „tupetów". Nasze systemy są naturalne, niezauważalne, można w nich się kąpać, spać, pływać, użytkuje się je jak własne włosy.
Jeżeli klient zdecyduje się na system pobieramy dokładny pomiar robiąc czepiec foliowy lub gipsowy, oraz pobieramy próbkę włosów klienta aby komputerowo dobrać kolor, odcień, grubość, elastyczność nowych włosów.

Jedna z metod polega na bardzo precyzyjnym wiązaniu pojedynczych nowych włosów do cieniusieńkiej ażurowej podstawy zwanej mikroskórą, która pod wpływem temperatury ciała zespala się ze skórą głowy. Mikroskóra jest przezroczysta a więc niewidzialna, posiada pory, a więc przepuszcza pot, wodę i pozwala na swobodne oddychanie skóry. Klient podejmuje decyzję czy chce go ściągać codziennie na noc, czy raz w tygodniu bądź na 2 miesiące.

Inna z metod polega na przedłużaniu, zagęszczaniu przerzedzonych włosów klienta. Osiąga się to poprzez zastosowanie odpowiednio perfekcyjnie opracowanej siateczki, z niezmierną precyzją ręcznie wszczepionymi do niej włosami. Przez oczka tej siateczki przeciąga się włosy użytkownika.

Dysponujemy włosami naturalnymi i syntetycznymi. Nabywamy włosy najwyższej jakości, a dzięki wyjątkowemu procesowi produkcji są one jedyne w swoim rodzaju. Najlepiej prezentują się systemy z włosów naturalnych. Włosy syntetyczne mają tę przewagę, że są bardziej wytrzymałe, nie płowieją, są łatwiejsze w pielęgnacji i zachowują ułożenie.

To klient wybiera rodzaj, kolor nowych włosów, gęstość, długość, skręt (proste, lekko skręcone, mocno skręcone). System posiada 6 sekcji, w każdej z nich może być zamówiony inny procent włosów siwych.
Każdy system jest indywidualny, dlatego czas oczekiwania wynosi od 2 do 3 miesięcy.

Pierwszy montaż trwa od 1 - 3 godzin. Polega na osadzeniu przygotowanego wcześniej systemu na głowie użytkownika. Metoda nasza jest niechirurgiczna - nie ingeruje w organizm klienta, a więc jest całkowicie bezbolesna. Końcowy efekt naszej pracy jest zaskakujący. Wizualnie odmłodziliśmy klienta o kilkanaście lat oraz poprawiliśmy mu komfort i radość życia.

Ta metoda cieszy się dużą popularnością wśród osób publicznych oraz osób chcących dobrze wyglądać.
 

PRZED PO